AktualnościNowa oferta kolorystyczna folii dekoracyjnych - Jesień 2016
2016-10-20 11:36:51

Wzbogaciliśmy naszą ofertę folii dekoracyjnych o nowe kolory. Nowe folie dekoracyjne są odpowiedzią na coraz wyraźniejszy trend związany z rosnącą popularnością okien oklinowanych, wśród których coraz popularniejsze są rożnego rodzaju odcienie szarości, aluminium oraz delikatnych struktur drewnopodobnych.

 

 Klamka Soul - Nowy Design
2016-04-19 08:06:50

Oferta nasza została wzbogacona o kolejną kolekcję klamek aluminiowych posiadających ciekawą linię stylistyczną oraz różnorodne kolory; pozwalające na dopasowanie ich do każdego standardu stolarki.

 IDEALNA HARMONIA - SYSTEM IDEAL 7000
2016-03-25 11:00:50

Nowy system 7000 to sześciokomorowa konstrukcja o głębokości zabudowy profili 85 mm z systemem dwóch uszczelek i możliwością szklenia pakietami szybowymi do 51 mm szerokości

Seria profili IDEAL 7000 dedykowana jest dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm i sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej okna. System uzyskał w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości Uf=1,1 W/m2K, co w połączeniu z możliwością stosowania szerszych i cieplejszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm stanowi bardzo atrakcyjną propozycję produktową.

 

System umożliwia swobodne łączenie ram z innymi seriami profili o głębokości 85 mm. Jest to system z uszczelnieniem zewnętrznym, co daje możliwość zaoferowania energooszczędnego rozwiązania również dla konstrukcji stałoszklonych, bez konieczności stosowania adapterów. Duża komora z solidnym wzmocnieniem stalowym to gwarancja stabilności ramy.

Szeroka oferta folii dekoracyjnych oraz system nakładek aluminiowych umożliwiają uzyskanie praktycznie dowolnej kolorystyki okien.

 LICZY SIĘ DESIGN "SZARA" REWOLUCJA
2016-03-01 16:12:50

Do niedawna największy wpływ na wybór okna miały jego parametry. Klient gdy znalazł kompromis pomiędzy ceną i jakością dokonywał zakupu. Dzisiaj nie jest to takie już oczywiste.


Takie aspekty jak - energooszczędność, dźwiękoszczelność czy odporność na wiatr nadal są ważne. Jednak elementem, który staje się coraz bardziej kluczowy jest design.
Klient stał się bardziej świadomy panujących w architekturze trendów ale i bardziej wymagający.
Do niedawna obowiązującym kolorem okna była biel. Obecnie stają się coraz popularniejsze szarości, a nawet czerń. Kolory te są też wykorzystywane najczęściej do aranżacji wnętrz. Pojawiają się także na budynkach.

 

Okna w odcieniach szarości pasują doskonale zarówno do wnętrz minimalistycznych, loftowych, jak i tych w stylu New York. 

Znaczenie i rola koloru jako elementu wizerunku produktu w designie są oczywiste. To barwa przyciąga nasz wzrok!
Aspekty techniczne okien nie są już wystarczające. Okna mają kreować charakter budynku i tworzyć harmonijna kompozycję z innymi jego elementami /elewacja, tarasy/.
Czy zapanowała moda na szarości? Czy możemy mówić o "szarej" rewolucji? Kolejne realizacje projektów architektonicznych jak chociażby Stary Browar w Poznaniu, uhonorowany nagrodą Najlepszego na Świecie Centrum handlowego Średniej Wielkości zdają się potwierdzać tę tezę....